Realizujemy skuteczne kampanie w całej europie

Tworzenie stron internetowych

W AK Brainding zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, landing page do celów marketingu online oraz sklepów internetowych dla klientów z najróżniejszych branży B2C oraz B2B.

Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby każda stworzona przez nas strona www była w pełni responsywna, intuicyjna dla klienta końcowego i dostosowana do celów naszego zleceniodawcy.

Dowiedz się więcej jak wykonujemy strony, jak wygląda proces oraz dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Zjedź niżej
Tworzenie stron internetowych

Jak tworzymy strony internetowe?

Oferujemy tworzenie stron internetowych na dwóch modelach. Zajmujemy się stronami dedykowanymi oraz stronami opartymi o pagebuilder (np. Avada, Elementor) i szablony.

Sposób tworzenia przez nas strony dobieramy zawsze do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Niezależnie od tego, czy pracujemy na pagebuilderze, gotowym szablonie Wordpress, czy tworzymy wszystko od A do Z w czystym kodzie - zawsze staramy się, aby tworzone przez nas strony internetowe były unikalne.

Pracę ze stronami dedykowanymi oraz stronami opartymi o pagebuildery zaczynamy od stworzenia przez nas unikalnego projektu graficznego, który następnie zakodujemy.

Jak tworzymy strony internetowe?

Jak wygląda proces tworzenia stron internetowych?

Określenie Twoich potrzeb

Pierwsza i najważniejsza kwestia to określenie Twoich potrzeb i oczekiwań. Na tej podstawie dobieramy odpowiednią metodę tworzenia strony internetowej. Na tym etapie omawiamy również kwestie potrzebnych treści i materiałów niezbędnych, do wykonania strony. Całość przebiega w trakcie spotkania, rozmowy online lub kontaktu telefonicznego.

Projekt graficzny

Mając zebrany od Ciebie pełen zakres informacji, przystępujemy do tworzenia projektu graficznego Twojej przyszłej strony. Projekt wykonujemy w przeznaczonym do tego programie Figma lub Adobe Xd, który pozwoli Ci zobaczyć jak wygląda Twoja strona, jeszcze przed napisaniem kodu i wdrożeniem jej na serwer.

Wdrożenie strony na serwer

Zaakceptowany przez Ciebie projekt przekazujemy do naszych programistów, którzy zakodują każdy element i wdrożą stronę na Twój serwer. Zajmiemy się pełną konfiguracją strony oraz serwera. Na Twoje życzenie możemy również zająć się podpięciem pod Twoją stronę Google Search Console, Google Analytics lub Google Tag Managera.

Analiza i optymalizacja

Pod koniec sprawdzamy całą stronę w celu wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości, aby mieć pewność, że wszystko jest tak, jak być powinno. Ponadto całą stronę optymalizujemy, aby osiągnęła jak najlepszy wynik w Google Page Speed Insights.

Zaprojektuj z nami swoją stronę internetową

  Skonsultuj z nami marketing

  Projekt graficzny strony

  Zaawansowane narzędzia takie jak Figma lub Adobe Xd bardzo ułatwiają nam komunikację w trakcie tworzenia stron internetowych. Dzięki nim jesteśmy w stanie przyspieszyć czas realizacji, jak i uniknąć ewentualnych niedomówień po wdrożeniu strony.

  Na podstawie wywiadu z Tobą, przygotowujemy w nich projekt graficzny Twojej przyszłej strony, po którym możesz poruszać się tak, jakby już istniała. Mając przed oczami prototyp swojej strony możesz określić czy jest to dokładnie to, czego oczekiwałeś. Jeśli nie - programy umożliwiają pracę online i podgląd na żywo z wprowadzanych zmian.

  O gustach się nie dyskutuje, doskonale to wiemy. Dlatego spokojnie… Projekt możemy modyfikować tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

  Projekt graficzny strony

  Treści na stronę

  Treści w aspekcie tworzenia strony internetowej to jeden z najważniejszych aspektów, bowiem odpowiadają one zarówno za pozycjonowanie Twojej strony, jak i za przekazanie Twojemu potencjalnemu klientowi odpowiednich informacji. Obie te kwestie należy umiejętnie wyważyć.

  Możesz przesłać nam gotowe treści oraz możesz skorzystać z usług naszego copywritera, który na podstawie odpowiedniego wywiadu i zebranych w nim informacji, napisze wszystko dla Ciebie.

  Treści na stronę

  Optymalizacja strony

  Niestety, nie ma nic gorszego niż źle zoptymalizowana strona internetowa. Zbyt wolno ładujące się zakładki, sekcje czy poszczególne elementy, w dobie dostępu do ogromu treści potrafią bardzo szybko zniechęcić użytkownika. Na samym początku prawdopodobnie większość ruchu na Twojej stronie będzie pozyskiwania z działań marketingu online.

  Niejednokrotnie spotkaliśmy się z “przepalonym budżetem reklamowym”, gdzie użytkownicy 2-3 sekundy po wejściu na stronę od razu z niej wychodzili. Skutkiem tego jest oczywiście płacenie za ruch na stronę, z którego nic nie wynika.

  Nie zapominajmy również o aspekcie pozycjonowania. Dobrze zoptymalizowana strona zapewnia również wyższe wyniki w wyszukiwarce Google.

  Optymalizacja strony

  Dlaczego AK Brainding?

  Zależy Ci, aby stworzona strona była spójna z Twoją wizją, a zarazem, aby spełniała Twoje założenia biznesowe? W takim razie nieskromnie mówiąc… jesteśmy dobrym wyborem :)

  Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy dziesiątki stron dla klientów z wielu branży. Od prostych stron wizytówkowych, przez liczne landing page do celów marketingowych, po zaawansowane sklepy i strony, składające się z kilkuset zakładek.

  Więcej o nas
  Dlaczego AK Brainding?

  2 lata gwarancji

  Na wszystkie stworzone przez nas strony internetowe dajemy aż 2 lata gwarancji, dzięki której masz pewność, że nie zniknie z sieci i nie zmieni swojego stanu wizualnego przez ten okres. Opcjonalnie możemy również ją aktualizować.

  Pełne wsparcie

  Tworzenie stron internetowych to połączenie umiejętności kodowania, projektowania oraz pisania treści z dużym akcentem kreatywności. Możemy zapewnić Ci pełne wsparcie, niezależnie od tego czy masz treści, zdjęcia i grafiki, czy też nie.

  W pełni dostosowana oferta

  Stronę internetową można stworzyć na wiele sposobów. Różnią się one oczywiście czasem wykonania, jak i aspektami technicznymi, o których Ci dokładnie opowiemy i pomożemy w podjęciu decyzji.

  Współpraca win-win

  Dobrze stworzona strona internetowa, to podstawa wszelkich działań marketingowych online. Mamy świadomość, że odpowiednie i intuicyjne zaprojektowanie strony, przełoży się pozytywnie na Twoje wyniki finansowe.

  Szybki i sprawny kontakt

  Każdą ze stron internetowych staramy się dowieźć jak najszybciej. Wymaga to sprawnego kontaktu, który pozwoli dokładnie oszacować Twoje potrzeby, zebrać wszystkie niezbędne informacje i zacząć realizować projekt.

  Wszystko w jednym miejscu

  Tworzenie stron internetowych to tylko ułamek tego, w jaki sposób możemy wesprzeć Twój biznes. Współpracując z nami oszczędzisz sporo czasu, który mógłbyś stracić na szukaniu specjalistów od marketingu online, grafiki lub fotografii.

  Skontaktuj się z nami

   Skonsultuj z nami marketing

   Przykładowe realizacje

   Dystrybutor drzwi wewnętrznych Portal

   Dystrybutor drzwi wewnętrznych Portal

   Projekt oraz wdrożenie strony i sklepu internetowego dla dytrybutora drzwi wewnętrznych Drzwi Portal.

   Zobacz
   Producent folii PPF CarbonQ World

   Producent folii PPF CarbonQ World

   Projekt oraz wdrożenie strony internetowej dla producenta folii PPF CarbonQ World.

   Zobacz
   Firma ogólnobudowlana AtenRemonty

   Firma ogólnobudowlana AtenRemonty

   Projekt oraz wdrożenie strony internetowej dla firmy AtenRemonty zajmującej się remontami na terenie Trójmiasta.

   Zobacz
   Sieć sklepów Market Kami

   Sieć sklepów Market Kami

   Projekt oraz wdrożenie prostej strony dla Market Kami – sieci sklepów spożywczych z Trójmiasta.

   Zobacz
   Mako – Salon partnerski Wikęd

   Mako – Salon partnerski Wikęd

   Projekt oraz wdrożenie strony internetowej dla Mako – salonu partnerskiego firmy Wikęd.

   Zobacz
   Mediss Medical – Centrum Medyczne

   Mediss Medical – Centrum Medyczne

   Projekt oraz wdrożenie strony internetowej dla Centrum Medycznego Mediss Medical Gdańsk.

   Zobacz
   Stomatologia Zagórski

   Stomatologia Zagórski

   Projekt oraz wdrożenie strony internetowej dla gabinetu stomatologicznego w Bolszewie.

   Zobacz
   Mediss Dental Clinic

   Mediss Dental Clinic

   Projekt oraz wdrożenie strony internetowej dla centrum stomatologicznego w Gdańsku.

   Zobacz

   FAQ

   Ile zajmuje tworzenie strony internetowej?

   Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej zależy od jej skomplikowania, zakresu funkcjonalności oraz dostępności materiałów. Mniejsze strony jesteśmy w stanie zrobić nawet do 2 tygodni.
   Po określeniu Twoich oczekiwań i potrzeb, poinformujemy Cię o czasie realizacji.

   Ile kosztuje stworzenie strony?

   Koszt stworzenia strony zależy od wielu czynników, takich jak: rozmiar (ilość zakładek, sekcji, treści), złożoność, funkcjonalności, technologii oraz indywidualnych preferencji klienta.
   Każdy projekt wyceniamy bezpłatnie, po przeprowadzeniu wywiadu.

   Czy muszę dostarczyć Wam treści i zdjęcia do wykonania strony?

   Tak, jeśli je posiadasz. Nie, jeśli nie posiadasz :). Stronę możemy stworzyć w oparciu o Twoje treści i materiały lub stworzyć ją w 100% od zera, pisząc dla Ciebie treści i robiąc autorskie zdjęcia.

   Czy będę mieć dostęp do strony, aby móc nią zarządzać?

   Tak, będziesz mieć dostęp do swojej strony. Każda stworzona przez nas strona posiada intuicyjny system CMS, który umożliwia łatwe aktualizowanie tekstu, obrazów i innych elementów.

   Czy pokażecie mi jak obsługuje się moją stronę?

   Po wdrożeniu strony, możemy przeprowadzić szkolenie lub udzielić instrukcji dotyczących obsługi. Pokażemy Ci, jak zarządzać treściami, aktualizować stronę i wykorzystywać dostępne funkcje. Jesteśmy również dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i udzielić wsparcia technicznego.

   Czy po wdrożeniu strony, będzie możliwość wprowadzenia zmian lub dalszej rozbudowy?

   Tak, po wdrożeniu strony istnieje możliwość wprowadzenia zmian lub dalszej rozbudowy. Możemy dostosować stronę do Twoich nowych potrzeb, dodawać nowe funkcje, sekcje, strony, a także modyfikować wygląd i treść zgodnie z Twoimi wymaganiami. Współpracujemy z klientami na długoterminowej bazie, zapewniając wsparcie techniczne i rozwój strony w przyszłości.

   Czy jeśli wypełnię powyższy formularz, to będziecie mnie spamować, nawet jak nie zdecyduję się na współpracę?

   Szanujemy Twoją prywatność i nie będziemy wysyłać spamu. Jeśli zdecydujesz się nie kontynuować współpracy, będziemy postępować zgodnie z naszą polityką prywatności i będziemy kontaktować się z Tobą jedynie w celach istotnych i zgodnych z Twoimi preferencjami.

   Opinie naszych klientów

   Maciej Basta – Fundacja Mój Kącik

   Polecam firmę AK Brainding. Stworzyli dla naszej Fundacji Mój Kącik, stronę internetową. Zapewnili 100% wsparcie techniczne i wykonali profesjonalną sesję zdjęciową. Jesteśmy z ich usług BARDZO ZADOWOLENI.

   Łucja Zalewska

   Od samego początku nie do końca wiedziałam co bym chciała. Trafiłam tutaj, i był to strzał w dziesiątkę! P.Adrian od samego początku podszedł profesjonalnie do tematu. Po szczegółowej rozmowie w szybkim odstępie czasu dostałam projekt strony. Oniemiałam bo mimo kilku poprawek, które zasugerował p. Adrian, strona wyszła IDEALNA! Rzadko ufam, zwłaszcza że jestem osoba która lubi robić wszystko sama, jednak tutaj szykuje się (mam nadzieje) dłuższa współpraca, bo mieć obok siebie osoby którym można zaufać i mieć pewność że zrobią to lepiej niż sam sobie zaplanujesz to rzadkość. Rewelacyjna i szybka realizacja a do tego całodobowo profesjonalne podejście – 3 razy TAK !

   Dawid Drąg – Adwil

   Polecam usługi AK Brainding. Tę firmę cechuje kreatywność, indywidualne podejście, rzetelność i szybkie terminy realizacji. Po kilku jednorazowych przedsięwzięciach zdecydowałem się na stałą współpracę z AK Brainding na praktycznie każdej płaszczyźnie ich działalności.

   Marta Ż.

   Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza i doświadczenie, od samego początku czułam – specjalista. Nawet zwykła nazwa firmy była dla mnie problematyczna – rozpoznanie moich potrzeb i kilka pytań sprawiło, że Pan Adrian dokładnie stworzył nazwę firmy, logo, stronę internetową, strategie marketingową która idzie zgodnie z czasem i zaskakuje nie tylko mnie, ale jak również moich klientów. Polecam, z całego serca.

   Małgorzata Werner

   Długo szukałam właściwej firmy do stworzenia mojej nowej strony. Za mną było już trochę nieudanych projektów, straconych pieniędzy, więc z pewnymi obawami rozpoczynałam współpracę. Jednak obawy szybko zostały zastąpione zachwytem. Niezwykle sprawna, szybka, a przede wszystkim trafna obsługa i rzetelne wykonanie strony. Strony, która dokładnie spełnia moje oczekiwania i pod kątem graficznym, jak i funkcjonalnym. Strony Centrum Skrzydła, która faktycznie pomaga mi w obszarze zawodowym w którym funkcjonuję. Po właściwe przeprowadzonej analizie potrzeb, bardzo szybko otrzymałam nowy projekt strony. Jedna mała poprawka i kolejna odsłona dokładnie w punkt. Efekt, dla mnie idealny. W dodatku świetna komunikacja, cenne porady i wskazówki. Z pewnością będę kontynuowała współpracę i polecała usługi tej firmy.

   Paulina – La Deneli

   Z całego serca mogę polecić! Pan Adrian to wspaniały człowiek, który doradzi, wyjaśni, wymyśli przeróżne rozwiązanie na pozyskanie klientów. Przebudowanie strony, aby zmaksymalizować potencjał. Nie ma rzeczy, do której mogłabym się przyczepić. Wszystko na plus. Współpraca, kontakt wszystko super. Naprawdę lepiej trafić nie można! Widać zaangażowanie i to, że Pan Adrian wie co robi i lubi to robić.

   Zobacz również

   Marketing online

   Skuteczny marketing online w oparciu o kanały Google Ads i Meta Ads.

   Przejdź

   Sklepy internetowe

   Intuicyjne, nieszablonowe i łatwe w obsłudze sklepy internetowe na silniku PrestaShop.

   Przejdź

   Zarządzanie social media

   Kreatywne zarządzanie social media na Facebooku, Instagramie i TikToku.

   Przejdź
   (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WPSRX5CX');
   !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '117026675658011'); fbq('track', 'PageView');