Realizujemy skuteczne kampanie w całej europie

Sieć sklepów Market Kami

O stronie

Strona internetowa marketkami.pl dla Trójmiejskiej sieci sklepów spożywczych Market Kami. W założeniach strona miała być jak najprostsza. Jej celem jest ułatwienie znalezienia kontaktu i skonsolidowanie informacji w jednym miejscu dla potencjalnych partnerów biznesowych naszego Klienta. Strona zawiera pełną listę sklepów w raz z danymi kontaktowymi (w tym karty sklepów – dla każdego osobna), podstawowe informacje o firmie i formularz kontaktowy. Dodatkowo stworzyliśmy funkcjonalność publikacji gazetek promocyjnych, natomiast na ten moment jest to ukryte.

Strona zbudowana została na podstawie naszego projektu, który finalnie zakodowaliśmy i umieściliśmy na serwerze Klienta.

Warto dodać, że umożliwiliśmy naszemu Klientowi prostą obsługę strony, tworząc intuicyjne w obsłudze sekcje w panelu administracyjnym. Dzięki temu Klient może bez znajomości kodowania sam aktualizować takie elementy jak sklepy, karty sklepów oraz partnerzy.

Stronę finalnie zoptymalizowaliśmy pod kątem szybkości. Osiąga wyniki: 99/100 na urządzeniach mobilnych oraz 100/100 na komputerach (podgląd zamieszczamy poniżej). Dzięki temu, mamy solidne fundamenty pod przyszłe działania SEO oraz działania marketingowe.

 

Specyfikacja

 • Wielkość strony: 18 zakładek
 • Szablon: Indywidualny projekt
 • Zakodowanie szablonu
 • Strona możliwa do edytowania przez Klienta: Tak
 • Optymalizacja szybkości (99/100 mobile oraz 100/100 desktop)
 • Zaindeksowanie strony w Google Search Console

Wyniki Google Page Speed

Przełącznik sklepów po lokalizacji

Stworzyliśmy osobną zakładkę, w której w prosty sposób można znaleźć interesujący na sklep na podstawie jednej z 5 lokalizacji.

Przełącznik sklepów po lokalizacji

Przykładowe sekcje na stronie

Skontaktuj się z nami

  Skonsultuj z nami marketing
  (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WPSRX5CX');
  !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '117026675658011'); fbq('track', 'PageView');