Realizujemy skuteczne kampanie w całej europie

Konsultacje marketingowe

Tkwisz w miejscu i nie wiesz jak wejść level wyżej? Próbowałaś lub próbowałeś już dziesiątek technik od internetowych coach'ów lub ze szkoleń online i dalej nic? A może dopiero zamierzasz założyć swój nowy biznes i potrzebujesz konkretnej strategii marketingowej?

Zapraszamy Cię na konsultacje marketingowe, podczas których w 100% skupimy się na Twoim biznesie, a dzięki którym dostaniesz wskazówki adekwatne do prowadzonej przez Ciebie działalności i sytuacji, w jakiej się znajdujesz.

Nie masz pewności? Zjedź niżej lub od razu skorzystaj z bezpłatnej, 20 minutowej konsultacji, aby zweryfikować czy jest to usługa dla Ciebie.


  Na co możesz liczyć?

  Analiza Twojej strategii

  Omówimy Twoją strategię, przeanalizujemy ścieżkę Twojego klienta oraz damy Ci konkretny feedback, dzięki któremu dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę.

  Weryfikacja lejka marketingowego

  Sprawdzimy w jaki sposób pozyskujesz klientów. Zweryfikujemy słabe i mocne strony Twojego lejka. Doradzimy Ci co i w jaki sposób możesz robić skuteczniej, aby zwiększyć sprzedaż.

  Analiza komunikacji marketingowej

  Przeanalizujemy Twoje działania marketingowe pod kątem komunikacji. W oparciu o nią wskażemy błędy oraz podpowiemy jak je wyeliminować.

  Audyt Twojej strony

  Sprawdzimy Twoją stronę pod kątem funkcjonalności, ścieżki użytkownika oraz komunikacji. Wskażemy błędy oraz rozwiązania, dzięki którym sprawisz, że będzie bardziej skuteczna.

  Wskazanie drogi rozwoju

  Dowiesz się w jaki sposób rozwinąć swoją firmę i osiągnąć wyznaczone cele z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie marketingu internetowego.

  Audyt SOME oraz kont reklamowych

  Przeprowadzimy audyt Twoich działań w mediach społecznościowych - zarówno pod kątem komunikacji organicznej, jak i publikowanych reklam. Dowiesz się co należy poprawić oraz otrzymasz zrozumiałe wytyczne.

  Kiedy warto skorzystać z konsultacji?

  Gdy zamierzasz wprowadzić nową markę

  Planujesz nowy biznes? Przeanalizujemy Twoją branżę, rynek oraz konkurencję oraz opracujemy konkretną strategię marketingową, dzięki której szybciej i skuteczniej rozwiniesz swoją przyszłą firmę, bez popełniania niepotrzebnych błędów.

  Gdy Twoje działania marketingowe nie przynoszą efektów

  Tworzysz kampanie reklamowe, prowadzisz media społecznościowe… być może nawet bierzesz udział w szkoleniach online i dalej nic? Weźmiemy Twój biznes pod lupę i dokładnie przeanalizujemy wykonywane przez Ciebie działania oraz damy wskazówki w 100% adekwatne do Twojego biznesu.

  Gdy chcesz poprawić wyniki

  Prowadzisz marketing ale czujesz, że można wycisnąć z niego więcej? Przeanalizujemy dokładnie realizowane przez Ciebie działania. Na podstawie wyciągniętych wniosków otrzymasz porady, dzięki którym skutecznie zwiększysz sprzedaż.

  Gdy chcesz wyróżnić swoją markę

  Wszystko jest okej (lub tylko okej), ale robisz to samo lub w podobny sposób, co Twoja konkurencja? Znajdziemy (a jeśli trzeba - stworzymy) wyróżniki oraz podpowiemy jak je umiejętnie wykorzystać, aby wyróżnić i rozwinąć Twój biznes.

  Gdy chcesz wycisnąć max. możliwości z Twoich działań

  Czujesz niedosyt? A może chcesz się upewnić, że prowadzone przez Ciebie działania są prawidłowe? Dowiesz się co można poprawić, zmienić lub dodać, aby przyspieszyć rozwój Twojej firmy.

  Dlaczego AK Brainding?

  Jak wygląda konsultacja?

  Konsultacje prowadzimy zarówno w formie online, odbywających się przez Google Meet lub w formie spotkań stacjonarnych w Twojej firmie.

  Oba rozwiązania są w pełni skuteczne. Wybór formy zależy od Ciebie oraz od stopnia skomplikowania problemu, z jakim się mierzysz.

  Każdorazowo przedstawiam sprawdzone rozwiązania, z których sam korzystałem i korzystam od lat, prowadząc dziesiątki firm z najróżniejszych branży. Zawsze dbam o to, aby komunikacja ze mną była w pełni zrozumiała, tj. pozbawiona niezrozumiałych skrótów lub wyrażeń branżowych, przez które mogłabyś lub mógłbyś mnie nie zrozumieć.

  Planujemy

  Co wybierasz?

  Darmowa konsultacja

  Jednorazowa i bezpłatna konsultacja, której celem jest wstępne omówienie wybranego przez Ciebie zagadnienia oraz wsparcie merytoryczne w tym zakresie.

  15 minut

  Cena: za darmo

  Zamów

  Standardowa konsultacja

  Pełna konsultacja, w której szczegółowo zweryfikujemy obecne wyzwania marketingowe, z którymi się zmierzysz i wskażemy praktyczne porady na ich rozwiązanie.

  60 minut

  Cena: 300 zł

  Zamów

  Pakiet mini

  Idealne rozwiązanie, w którym zweryfikujemy Twoją strategię marketingową i poddajemy ją głębokiej analizie, przekazując Ci finalnie szereg skutecznych rozwiązań.

  5 godzin

  Cena: 1200 zł

  Zamów

  Pakiet maxi

  Najlepsze rozwiązanie dla biznesów, które chcą poddać swoją strategię marketingową pełnej analizie, a tym samym wejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania.

  10 godzin

  Cena: 2200 zł

  Zamów

  Kto prowadzi konsultacje?

  Adrian Kielczyk

  Marketingowiec, projektant, analityk - Jestem osobą, która od podszewki zmierzyła się z każdym aspektem nowoczesnego marketingu. Większość życia spędziłem na rozwijaniu dość szerokiego wachlarza umiejętności z zakresu: projektowania graficznego, marketingu online, komunikacji w marketingu, stron internetowych, fotografii oraz biznesu.

  Taki zakres wiedzy pozwolił mi rozwinąć nie tylko biznesy naszych klientów ale również AK Brainding, które zaczynało od jednej osoby (nie zgadniesz jakiej ;)).

  Obecnie jestem na etapie, w którym z pełną kompetencją pomogę Ci znaleźć błędy, wyeliminować je i usprawnić działanie Twojego biznesu.

  Skonsultuj z nami marketing

  FAQ

  Jak wygląda proces zamówienia konsultacji?

  Konsultację możesz zamówić na naszej stronie, telefonicznie lub mailowo. Po ustaleniu dokładnego terminu, na podany e-mail wyślemy wiadomość z linkiem do rozmowy na Google Meet.

  O co mogę zapytać w trakcie darmowej konsultacji?

  Wszystko zależy od Ciebie! Możesz omówić swoje potrzeby, cele i oczekiwania, zapytać o nasze doświadczenie i podejście, a także dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty i procesu współpracy.

  Co jest celem darmowej konsultacji?

  Celem darmowej konsultacji jest zapewnienie Ci możliwości bezpośredniego kontaktu i dyskusji z nami, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i udzielić Ci odpowiednich informacji na temat naszych usług lub dowolnego problemu, z którym się mierzysz.

  Jak przygotować się przed konsultacją?

  Przygotuj dobre samopoczucie oraz pytania i informacje dotyczące Twojej firmy lub projektu, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i udzielić konkretnych odpowiedzi.

  W jakich godzinach prowadzone są konsultacje?

  Konsultacje prowadzone są w godzinach między 9:00, a 18:00. Godzinę ustalimy wspólnie, aby dostosować termin do Twojego i naszego harmonogramu.

  Opinie naszych klientów

  Krystian Bagiński

  Polecam usługi AK Brainding oraz zaangażowanie Pana Adriana w powierzone mu zadania. Kontakt szybki sprawny i konkretny : )

  Ania Przybylska-Zajmała – Magia Smaku

  Polecam serdecznie firmę AK Brainding. Bardzo dobry kontakt, podejście do klienta, cierpliwość oraz pomoc Pana Adriana nieoceniona. Pełen profesjonalizm : )

  Robert Wąs – Piekarnia Wąs

  Polecam każdemu, kto chce zadbać o swój wizerunek firmy i co najważniejsze pozyskać nowych klientów lub kontrahentów. Co cechuje AK Braiding PL, to że są w pełni profesjonalni, sumienni i godni polecenia.

  Marta Ż.

  Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza i doświadczenie, od samego początku czułam – specjalista. Nawet zwykła nazwa firmy była dla mnie problematyczna – rozpoznanie moich potrzeb i kilka pytań sprawiło, że Pan Adrian dokładnie stworzył nazwę firmy, logo, stronę internetową, strategie marketingową która idzie zgodnie z czasem i zaskakuje nie tylko mnie, ale jak również moich klientów. Polecam, z całego serca.

  Paulina – La Deneli

  Z całego serca mogę polecić! Pan Adrian to wspaniały człowiek, który doradzi, wyjaśni, wymyśli przeróżne rozwiązanie na pozyskanie klientów. Przebudowanie strony, aby zmaksymalizować potencjał. Nie ma rzeczy, do której mogłabym się przyczepić. Wszystko na plus. Współpraca, kontakt wszystko super. Naprawdę lepiej trafić nie można! Widać zaangażowanie i to, że Pan Adrian wie co robi i lubi to robić.

  (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WPSRX5CX');
  !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '117026675658011'); fbq('track', 'PageView');