Realizujemy skuteczne kampanie w całej europie

Tworzenie sklepów
internetowych

W AK Brainding zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych do sprzedaży B2C i B2B dla biznesów z dowolnych branż.

Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby każdy stworzony przez nas sklep był łatwy w obsłudze dla naszego klienta, a dla klienta końcowego przejrzysty i intuicyjny.

Dowiedz się więcej jak wykonujemy sklepy internetowe, jak wygląda proces oraz dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Zjedź niżej
Tworzenie sklepów internetowych

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o dwa rozwiązania - Woocommerce, oparty na popularnym silniku Wordpress oraz znany wszystkim PrestaShop.

Sposób tworzenia sklepu dobieramy zawsze do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Najbardziej lubimy tworzyć sklepy od A do Z, w pierwszej kolejności projektując unikalny szablon graficzny, a następnie go kodując.

Możemy również stworzyć sklep na gotowym, wybranym przez Ciebie szablonie graficznym, zajmując się jedynie kwestiami konfiguracji lub taki szablon przerobić pod Twoje oczekiwania.

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Jak wygląda proces tworzenia sklepów internetowych?

Określenie Twoich potrzeb

Pierwsza i najważniejsza kwestia to określenie Twoich potrzeb i oczekiwań. Na tej podstawie dobieramy odpowiednią platformę oraz metodę tworzenia sklepu internetowego. Na tym etapie omawiamy również kwestie materiałów, opisów produktów i innych niezbędnych elementów do jego wykonania. Całość przebiega w trakcie spotkania, rozmowy online lub kontaktu telefonicznego.

Projekt graficzny

Mając zebrany od Ciebie pełen zakres informacji, przystępujemy do tworzenia projektu graficznego Twojego przyszłego sklepu. Projekt wykonujemy w przeznaczonym do tego programie Figma lub Adobe Xd, który pozwoli Ci zobaczyć jak wygląda Twój sklep, jeszcze przed napisaniem kodu i wdrożeniem go na serwer.

Wdrożenie sklepu na serwer

Zaakceptowany przez Ciebie projekt przekazujemy do naszych programistów, którzy go zakodują i wdrożą na Twój serwer. Zajmiemy się pełną konfiguracją sklepu (opcjonalnie możemy wgrać produkty - w całości lub częściowo). Na Twoje życzenie możemy również zająć się wdrożeniem i połączeniem z Twoim sklepem Google Search Console, Google Analytics lub Google Tag Managera.

Analiza i optymalizacja

Na sam koniec sprawdzamy cały sklep w celu wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości, aby mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku. Ponadto cały sklep optymalizujemy - szczególnie zdjęcia produktów, aby osiągnął jak najlepszy wynik w Google Page Speed Insights.

Zaprojektuj z nami swój sklep internetowy

  Skonsultuj z nami marketing

  Projekt graficzny

  Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, do projektu graficznego sklepów używamy narzędzi Figma lub Adobe Xd. W znaczący sposób ułatwiają one komunikację między nami, a klientem oraz przyspieszają czas realizacji.

  Na podstawie wywiadu z Tobą, przygotowujemy w nich projekt graficzny Twojego przyszłego sklepu, po którym możesz poruszać się tak, jakby już istniał. Mając przed oczami jego prototyp, możesz określić czy odpowiada on Twoim oczekiwaniom. Jeśli nie, całość możemy dowolnie modyfikować, pracując online z podglądem na żywo.

  Projekt graficzny sklepu internetowego

  Treści, opisy produktów

  Treści w aspekcie tworzenia sklepu internetowego to bardzo ważny element, bowiem odpowiadają one zarówno za pozycjonowanie Twojego sklepu, jak i za przekazanie Twojemu potencjalnemu klientowi odpowiednich informacji, w odpowiedniej dawce.

  Możesz przesłać nam gotowe treści i opisy. Opcjonalnie możesz również skorzystać z usług naszego copywritera, który na podstawie odpowiedniego wywiadu i zebranych w nim informacji, napisze wszystkie teksty na Twój sklep internetowy.

  Treści na stronę

  Optymalizacja sklepu

  Odpowiednie zoptymalizowanie sklepu internetowego jest bardzo ważne. Zbyt wolno ładujące się elementy, takie jak strony produktowe, mogą negatywnie wpłynąć na czas zaangażowania użytkownika.

  Koniec końców może okazać się, że pieniądze, które prawdopodobnie przeznaczysz na marketing online, będą w dużej części przepalone. Dlatego każdy sklep internetowy w AK Brainding, na sam koniec naszych działań jest optymalizowany pod kątem szybkości.

  Optymalizacja sklepu

  Dlaczego AK Brainding?

  Zależy Ci, aby stworzony sklep był w 100% spójny z Twoją wizją, a zarazem, aby spełniał Twoje założenia biznesowe? W takiej sytuacji (nieskromnie mówiąc)… jesteśmy dobrym wyborem : ).

  Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy dziesiątki sklepów internetowych i stron dla klientów z wielu branży. Tworzyliśmy od zera, przerabialiśmy sklepy działające od wielu lat, a także przeprowadzaliśmy audyty.

  Więcej o nas
  Dlaczego AK Brainding?

  2 lata gwarancji

  Wszystkie stworzone przez nas sklepy obejmuje aż 2 latni okres gwarancji, dzięki której masz pewność, że nie zniknie z sieci i nie zmieni swojego stanu wizualnego przez ten okres. Opcjonalnie dajemy możliwość aktualizacji sklepu.

  Pełne wsparcie

  Tworzenie sklepów internetowych to połączenie umiejętności kodowania, projektowania oraz pisania treści z dużym akcentem kreatywności. Możemy zapewnić Ci pełne wsparcie, niezależnie od tego czy masz treści, zdjęcia i grafiki, czy też nie.

  W pełni dostosowana oferta

  Sklep internetowy możemy stworzyć na dwóch silnikach (Woocommec i PrestaShop) oraz w oparciu o gotowy lub zaprojektowany przez nas, unikalny szablon. Sposób wykonania dobierzemy do Twoich preferencji.

  Jakość

  Odpowiednio przygotowany sklep to filar Twoich przyszłych działań marketingowych. Intuicyjny projekt, pełna responsywność oraz szybkie działanie, wpłyną bardzo pozytywnie na zaangażowanie użytkowników oraz wyniki reklamowe.

  Szybki i sprawny kontakt

  W każdy realizowany w naszej agencji projekt angażujemy się w 100%. Zapewniamy sprawny kontakt oraz przepływ informacji, zarówno w fazie przed, w trakcie i po stworzeniu sklepu internetowego.

  Wszystko w jednym miejscu

  Sklepy internetowe to tylko ułamek tego, w jaki sposób możemy Cię wesprzeć. Współpraca z nami to oszczędność czasu, który mógłbyś stracić na szukaniu specjalistów od marketingu online, grafiki lub fotografii.

  Skontaktuj się z nami

   Skonsultuj z nami marketing

   Przykładowe realizacje

   Kosecki Accessories

   Kosecki Accessories

   Projekt oraz wdrożenie sklepu internetowego z akcesoriami dla mężczyzn.

   Zobacz
   CarbonQ Shop

   CarbonQ Shop

   Projekt oraz wdrożenie sklepu internetowego dla producenta folii PPF i powłok ceramicznych.

   Zobacz

   FAQ

   Ile zajmuje tworzenie sklepu internetowego?

   Czas potrzebny na stworzenie sklepu internetowego zależy od jego skomplikowania, zakresu funkcjonalności oraz dostępności materiałów. Mniejsze sklepy jesteśmy w stanie zrobić nawet do 2 tygodni.
   Po określeniu Twoich oczekiwań i potrzeb, poinformujemy Cię o czasie realizacji.

   Ile kosztuje stworzenie sklepu?

   Koszt stworzenia sklepu internetowego zależy od wielu czynników, takich jak: rozmiar (ilość zakładek, sekcji, treści), złożoność, funkcjonalności, technologii, integracji z płatnościami i logistyką oraz indywidualnych preferencji klienta.
   Każdy projekt wyceniamy bezpłatnie, po przeprowadzeniu wywiadu.

   Czy muszę dostarczyć Wam treści, opisy i zdjęcia do wykonania sklepu?

   Tak, jeśli je posiadasz. Nie, jeśli nie posiadasz :). Sklep możemy stworzyć w oparciu o Twoje treści i materiały lub stworzyć go w 100% od zera, pisząc dla Ciebie treści i robiąc autorskie zdjęcia.

   Czy będę mieć dostęp do sklepu, aby móc nim zarządzać?

   Tak, będziesz mieć dostęp do swojego sklepu. Każdy stworzony przez nas sklep posiada intuicyjny system CMS, który umożliwia zarządzanie treściami, produktami, zamówieniami i innymi aspektami sklepu.

   Czy mogę sam lub sama wgrać produkty?

   Tak, jako właściciel sklepu będziesz mógł lub mogła samodzielnie wgrać produkty.. Zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie i wsparcie techniczne, abyś mógł / mogła łatwo dodawać, edytować i zarządzać swoimi produktami.

   Czy pokażecie mi jak obsługuje się mój sklep?

   Po wdrożeniu sklepu, pokażemy Ci, jak obsługiwać swoje sklepowe narzędzia i panele administracyjne. Udostępnimy Ci instrukcję, abyś mógł / mogła samodzielnie zarządzać sklepem, dodawać produkty, aktualizować informacje i obsługiwać zamówienia.

   Czy po wdrożeniu sklepu, będzie możliwość wprowadzenia zmian lub dalszej rozbudowy?

   Tak, po wdrożeniu sklepu istnieje możliwość wprowadzenia zmian, aktualizacji lub dalszej rozbudowy. Możemy dostosować funkcjonalności sklepu, zmieniać wygląd, dodawać nowe moduły, integracje lub rozwijać sklep w zależności od Twoich potrzeb biznesowych. Jesteśmy gotowi zapewnić Ci dalsze wsparcie techniczne i rozwój sklepu.

   Czy jeśli wypełnię powyższy formularz, to będziecie mnie spamować, nawet jak nie zdecyduję się na współpracę?

   Szanujemy Twoją prywatność i nie będziemy wysyłać spamu. Jeśli zdecydujesz się nie kontynuować współpracy, będziemy postępować zgodnie z naszą polityką prywatności i będziemy kontaktować się z Tobą jedynie w celach istotnych i zgodnych z Twoimi preferencjami.

   Opinie naszych klientów

   Maciej Basta – Fundacja Mój Kącik

   Polecam firmę AK Brainding. Stworzyli dla naszej Fundacji Mój Kącik, stronę internetową. Zapewnili 100% wsparcie techniczne i wykonali profesjonalną sesję zdjęciową. Jesteśmy z ich usług BARDZO ZADOWOLENI.

   Łucja Zalewska

   Od samego początku nie do końca wiedziałam co bym chciała. Trafiłam tutaj, i był to strzał w dziesiątkę! P.Adrian od samego początku podszedł profesjonalnie do tematu. Po szczegółowej rozmowie w szybkim odstępie czasu dostałam projekt strony. Oniemiałam bo mimo kilku poprawek, które zasugerował p. Adrian, strona wyszła IDEALNA! Rzadko ufam, zwłaszcza że jestem osoba która lubi robić wszystko sama, jednak tutaj szykuje się (mam nadzieje) dłuższa współpraca, bo mieć obok siebie osoby którym można zaufać i mieć pewność że zrobią to lepiej niż sam sobie zaplanujesz to rzadkość. Rewelacyjna i szybka realizacja a do tego całodobowo profesjonalne podejście – 3 razy TAK !

   Dawid Drąg – Adwil

   Polecam usługi AK Brainding. Tę firmę cechuje kreatywność, indywidualne podejście, rzetelność i szybkie terminy realizacji. Po kilku jednorazowych przedsięwzięciach zdecydowałem się na stałą współpracę z AK Brainding na praktycznie każdej płaszczyźnie ich działalności.

   Marta Ż.

   Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza i doświadczenie, od samego początku czułam – specjalista. Nawet zwykła nazwa firmy była dla mnie problematyczna – rozpoznanie moich potrzeb i kilka pytań sprawiło, że Pan Adrian dokładnie stworzył nazwę firmy, logo, stronę internetową, strategie marketingową która idzie zgodnie z czasem i zaskakuje nie tylko mnie, ale jak również moich klientów. Polecam, z całego serca.

   Małgorzata Werner

   Długo szukałam właściwej firmy do stworzenia mojej nowej strony. Za mną było już trochę nieudanych projektów, straconych pieniędzy, więc z pewnymi obawami rozpoczynałam współpracę. Jednak obawy szybko zostały zastąpione zachwytem. Niezwykle sprawna, szybka, a przede wszystkim trafna obsługa i rzetelne wykonanie strony. Strony, która dokładnie spełnia moje oczekiwania i pod kątem graficznym, jak i funkcjonalnym. Strony Centrum Skrzydła, która faktycznie pomaga mi w obszarze zawodowym w którym funkcjonuję. Po właściwe przeprowadzonej analizie potrzeb, bardzo szybko otrzymałam nowy projekt strony. Jedna mała poprawka i kolejna odsłona dokładnie w punkt. Efekt, dla mnie idealny. W dodatku świetna komunikacja, cenne porady i wskazówki. Z pewnością będę kontynuowała współpracę i polecała usługi tej firmy.

   Paulina – La Deneli

   Z całego serca mogę polecić! Pan Adrian to wspaniały człowiek, który doradzi, wyjaśni, wymyśli przeróżne rozwiązanie na pozyskanie klientów. Przebudowanie strony, aby zmaksymalizować potencjał. Nie ma rzeczy, do której mogłabym się przyczepić. Wszystko na plus. Współpraca, kontakt wszystko super. Naprawdę lepiej trafić nie można! Widać zaangażowanie i to, że Pan Adrian wie co robi i lubi to robić.

   Zobacz również

   Marketing online

   Skuteczny marketing online w oparciu o kanały Google Ads i Meta Ads.

   Przejdź

   Strony internetowe

   Nieszablonowe strony internetowe oparte na silniku Wordpress oraz rozwiązania dedykowane.

   Przejdź

   Zarządzanie social media

   Kreatywne zarządzanie social media na Facebooku, Instagramie i TikToku.

   Przejdź
   (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WPSRX5CX');
   !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '117026675658011'); fbq('track', 'PageView');