Realizujemy skuteczne kampanie w całej europie

Prowadzenie social media

W AK Brainding zajmujemy się prowadzeniem i rozwojem profili społecznościowych klientów z najróżniejszych branży B2C oraz B2B.

Prowadzimy konta zarówno na Facebooku, Instagramie, jak i TikToku, przekształcając je w skuteczne narzędzia do angażowania klientów biznesowych. Zarządzamy social mediami, piszemy treści, robimy research, tworzymy grafiki, montujemy rolki, publikujemy storiesy. Opcjonalnie, dopełnieniem usługi jest również prowadzenie kampanii online.

Zjedź niżej
Prowadzenie social media

Jakie kanały obsługujemy?

Nasze działania bardzo często opierają się na kompleksowej usłudze, tj. połączeniu prowadzenia social media, wraz z marketingiem online na tych platformach. Dlatego też specjalizujemy się w prowadzeniu fanpage na Facebooku, Instagramie oraz obsłudze kont na TikToku.

Zajmujemy się pełną obsługą tych kont. Dla każdego klienta opracowujemy strategię i wyznaczamy cele do zrealizowania. Zajmujemy się zarządzaniem profilami, tworzeniem treści, tworzeniem grafik, retuszem zdjęć, montażem wideo oraz komunikacją z osobami wchodzącymi z nami w interakcję.

Jak wygląda usługa prowadzenia social media?

Przeprowadzamy audyt i tworzymy plan

Wychodzimy z założenia, że dobry plan to podstawa. Wspólnie z klientem określamy jego potrzeby i oczekiwania względem naszej usługi. Na tej podstawie budujemy plan, który wcielamy w życie.

Obsługujemy oraz monitorujemy profile

W pełni obsługujemy profile społecznościowe oraz monitorujemy wszelkie interakcję od osób ze społeczności. Wszystko po to, abyś Ty, jako klient był maksymalnie odciążony - nie musząc ingerować.

Realizujemy kampanie reklamowe

Jeśli zdecydujesz się na pełną obsługę, to będziemy również w pełni przygotowywać kampanie reklamowe. Więcej na ich temat dowiesz się w naszej zakładce marketing online.

Budujemy społeczność

Budujemy społeczność pod kątem zaangażowania. Osiągamy to zarówno dzięki starannie i konsekwentnie przygotowywanym wpisom, jak i dzięki innym, wypracowanym przez lata działaniom.

Skonsultuj z nami swoje social media

  Skonsultuj z nami marketing

  Kreacje wizualne

  Media społecznościowe głównie opierają się na przekazie wizualnym, dlatego jest to bardzo istotny element naszej pracy. W przypadku planowania postów organicznych, tworzymy spójną strategię identyfikacji. Nadajemy kreacjom do postów jednolity wydźwięk, który jest niezbędny w budowaniu rozpoznawalności marki w sieci.

  Ponadto, w przypadku działań reklamowych, tworzymy również spójne grafiki, natomiast tworzymy z nich najróżniejsze warianty, działając w oparciu o machine learning. Dzięki temu algorytm dobiera najlepsze kreacje do odpowiednich odbiorców, tym samym zmniejszając koszty reklam.

  Kreacje wizualne
  • Grafiki

  • Infografiki

  • Animacje

  • Montaż wideo

  • Retusz zdjęć

  Planujemy

  Przed rozpoczęciem każdego miesiąca przygotowujemy szczegółowy harmonogram postów oraz plan reklam online do akceptacji. W planie uwzględniamy m.in. takie informacje jak: data publikacji, treść postów oraz kreacje graficzne. W przypadku reklam zamieszczamy wszystkie warianty tekstów oraz kreacji, opisujemy cel reklamy, proponowany budżet oraz grupy docelowe, do których chcemy kierować reklamy. Całość oddajemy do akceptacji. W przesłanym dokumencie możecie Państwo również wprowadzać swoje sugestie.

  Planujemy

  Raportujemy

  W ramach współpracy zapewniamy rzetelne raporty, które przesyłamy w formie pliku PDF, po każdym zakończonym miesiącu. Uwzględniamy w nich zarówno wszystkie wykonane czynności, jak i omawiamy wyniki z prowadzonych działań reklamowych - mając na uwadze wyznaczone wcześniej cele.

  Po zapoznaniu się z raportem, umawiamy się również na spotkanie online lub kontakt telefoniczny, w celu omówienia poprzedniego miesiąca oraz w celu omówienia dalszych ruchów.

  Raportujemy

  Dlaczego AK Brainding?

  Przez ostatnie lata pracowaliśmy z klientami z wielu branży i segmentów, zarówno B2C oraz B2B w zakresie social media. Jest to ogrom doświadczenia, który płynnie pozwala nam wejść “w buty” każdego nowego klienta.

  Nie ograniczamy się do wybranych tematyk, gdyż mamy świadomość, że wypracowane wówczas strategie, możemy z powodzeniem przełożyć również na Twój biznes.

  Wraz z rozwojem Twojego biznesu, będziemy mogli Cię wesprzeć również w marketingu online, w dowolnie wybranym przez Ciebie zakresie.

  Więcej o nas
  Dlaczego AK Brainding?

  Nie wiążemy Cię na 24 miesiące

  Proste umowy, bez żadnych kruczków i wielomiesięcznych okresów wypowiedzenia. Stawiamy na długofalowe relacje oparte na zaufaniu. Najważniejsze jest flow. Jeśli go nie ma, zawsze możesz zrezygnować.

  Ty wybierasz zakres wsparcia

  Model współpracy zawsze dobieramy do Ciebie. Możemy poprowadzić cały Twój marketing lub zająć się dowolną jego częścią. Najważniejsze jest to, aby to nasza usługa była w pełni dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

  Nieszablonowe podejście

  Żyjemy w czasach, w których żeby wygrać, nie wystarczy grać. Wyróżnienie się wśród wielu podobnych biznesów wymaga kreatywnego i niesztampowego podejścia do marketingu online. Być może przekonasz się, na co nas stać ; )

  Współpraca win-win

  Odpowiednio zaplanowana strategia marketingowa, oparta na wspólnie wyznaczonych celach to podstawa, od której zaczynamy działania. Dzięki niej wiemy co, jak oraz kiedy zrobić, żeby osiągnąć zamierzony efekt oraz czystą sytuację win-win.

  Nie jesteśmy korpo

  Z każdym z naszych klientów jesteśmy w stałym kontakcie, który nie odbywa się tylko pod koniec lub na początku miesiąca rozliczeniowego, w celu wystawienia faktury. W razie potrzeby, każdego dnia jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy na pytania.

  Wszystko w jednym miejscu

  Marketing online to połączenie umiejętności strategicznych, analitycznych, technicznych i kreatywnych. Współpracując z nami oszczędzisz czas, który mógłbyś stracić na szukaniu specjalistów od grafiki, fotografii, filmowania, kodowania i tworzenia stron.

  Skontaktuj się z nami

   Skonsultuj z nami marketing

   FAQ

   Jakie kanały obsługujecie?

   Specjalizujemy się w marketingu na platformach Google, Meta (Facebook oraz Instagram), TikTok oraz Linked In. Poza tym, świadczymy usługi z zakresu mailingu oraz marketing automation, używając do tego sprawdzonych narzędzi, renomowanych firm.

   Ile kosztuje usługa prowadzenia social media?

   Koszt usługi jest oczywiście zależny od czynników, takich jak: zakres działań, liczba platform, częstotliwość i charakter publikacji oraz wielu, wielu innych.
   Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Możesz bezpłatnie poznać koszt usługi, kontaktując się z nami. Przeprowadzimy wywiad, zbierzemy dane, określimy cele i wycenimy.

   Czy prowadząc social media, odpowiadacie również na komentarze i wiadomości?

   Na komentarze odpowiadamy zawsze, gdyż naszym celem jest utrzymanie aktywności i zaangażowania na profilach naszych klientów.
   W przypadku wiadomości jest to zależne od oczekiwań klienta. Tak, jeśli sobie tego życzysz. Nie, jeśli chcesz robić to sam(a). Dostosujemy się.

   Czy tworzycie zdjęcia, video, reelsy i storiesy na miejscu u klienta?

   Tak, oferujemy tworzenie różnych treści wizualnych, takich jak zdjęcia, filmy, Reelsy i Stories - zazwyczaj są to klienci z Trójmiasta lub z województwa pomorskiego.
   Jest to jedna z możliwości, na którą możesz, ale nie musisz się zdecydować.
   Zdarzają się nam również współprace, wymagające od nas tworzenie takich treści na dużą odległość. Mamy wypracowane rozwiązania, które to umożliwiają.

   Co jeśli prowadzę działalność daleko od Was?

   Odległość nie jest problemem. Od lat pracujemy zdalnie z Gdańska, współpracując z klientami z końca Polski (np. Katowice), czy innych krajów (np. Belgia, Szwecja), prowadząc nawet zaawansowanie działania marketingowe.
   Charakter współpracy dobieramy zawsze do klienta. Nie mamy tutaj sztywnych reguł. Zawsze znajdziemy sposób na efektywny marketing, niezależnie od Twojej lokalizacji.

   Czy jeśli wypełnię powyższy formularz, to będziecie mnie spamować, nawet jak nie zdecyduję się na współpracę?

   Szanujemy Twoją prywatność i nie będziemy wysyłać spamu. Jeśli zdecydujesz się nie kontynuować współpracy, będziemy postępować zgodnie z naszą polityką prywatności i będziemy kontaktować się z Tobą jedynie w celach istotnych i zgodnych z Twoimi preferencjami.

   W jakich językach obsługujecie profile społecznościowe?

   Profile obsługujemy najczęściej w języku polskim i angielskim. Istnieje również możliwość prowadzenie profili w języku niemieckim oraz ukraińskim.

   Opinie naszych klientów

   Ania Przybylska-Zajmała – Magia Smaku

   Polecam serdecznie firmę AK Brainding. Bardzo dobry kontakt, podejście do klienta, cierpliwość oraz pomoc Pana Adriana nieoceniona. Pełen profesjonalizm : )

   Maxerit

   Profesjonalna obsługa w zakresie brandingu i kampanii Social Media. Polecamy

   Daniel P.

   Profesjonalna firma cechująca się dużym zaangażowaniem i podejściem do klienta, elastyczność w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem działają cuda – jak dla nas Magicy reklamy i grafiki 🙂 Pozdrawiamy

   Dawid Drąg – Adwil

   Polecam usługi AK Brainding. Tę firmę cechuje kreatywność, indywidualne podejście, rzetelność i szybkie terminy realizacji. Po kilku jednorazowych przedsięwzięciach zdecydowałem się na stałą współpracę z AK Brainding na praktycznie każdej płaszczyźnie ich działalności.

   Marek Karafioł – CarbonQ

   Bardzo polecam. W dobie olewactwa i notorycznego spóźnialstwa – zawsze w terminie, świetny kontakt i bardzo wysoka jakość.

   Zobacz również

   Marketing online

   Skuteczny marketing online w oparciu o kanały Google Ads i Meta Ads.

   Przejdź

   Strony internetowe

   Nieszablonowe strony internetowe oparte na silniku Wordpress oraz rozwiązania dedykowane.

   Przejdź

   Sklepy internetowe

   Intuicyjne, nieszablonowe i łatwe w obsłudze sklepy internetowe na silniku PrestaShop.

   Przejdź
   (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WPSRX5CX');
   !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '117026675658011'); fbq('track', 'PageView');