Realizujemy skuteczne kampanie w całej europie

Witaj w AK Brainding

Praca z klientami zarówno w segmencie B2C, jak i B2B uświadomiła nam, że marketing online to tylko jedna z wielu kwestii, z którymi nasi klienci się borykają. Zawsze pojawiały się dodatkowe problemy, które musieliśmy rozwiązać. Od zarządzania leadami, które nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, po techniczne kwestie związane z funkcjonowaniem strony internetowej, a także tworzenie wartościowego i kreatywnego contentu.

Postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania. Z dumą stwierdzamy, że AK Brainding jest jedną z niewielu agencji marketingowych, która oferuje kompleksowe rozwiązania i działania marketingowe, jednocześnie skupiając się na potrzebach biznesowych naszych klientów.

Zjedź niżej
Witaj w AK Brainding

Model współpracy z naszą agencją dobieramy zawsze do Ciebie

Kompleksowa obsługa

Najpopularniejszy model wybierany przez naszych klientów, w którym zajmujemy się pełnym marketingiem Twojej firmy, obsługą techniczną i graficzną. Konstruujemy i wdrażamy skuteczną strategię marketingową, tworzymy content od A do Z (treści, zdjęcia, grafiki) oraz zarządzamy Twoją stroną internetową lub sklepem.

Dowolny zakres usług

Idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących zlecić pojedynczy projekt graficzny, stronę internetową lub sklep oraz dowolną usługę marketingową, jak np. prowadzenie social media, marketing na Facebooku lub marketing w Google Ads.

Doradztwo i konsultacje

W AK Brainding oferujemy również konsultacje, które dostarczą Ci niezwykle wartościowych informacji, przyczyniających się do rozwoju Twojego biznesu. Nasze konsultacje obejmują szeroki zakres tematyczny, dotyczący marketingu online, brandingu oraz wszelkich związanych z nimi aspektów technicznych.

Wsparcie techniczne

Marketing online wiąże się z wieloma aspektami technicznymi, które bardzo często wymagają ingerencji programisty lub osoby zaawansowanej pod kątem technicznym. Możemy pomóc wdrożyć GA4, skonfigurować piksel Meta lub Google Tag Manager lub naprawić problemy występujące na Twojej stronie internetowej lub sklepie.

Jakich klientów obsługujemy?

Branże B2B

Specjalizujemy się w obsłudze biznesów działających w segmencie B2B. Oferujemy pełen zakres rozwiązań marketingowych, które skutecznie wspierają rozwój biznesów poprzez działania mające na celu zwiększenie sprzedaży, pozyskiwanie nowych kontrahentów, budowanie wizerunku eksperta, czy zbudowanie rozpoznawalności.

Branże B2C

W AK Brainding obsługujemy również różnorodne branże w segmencie B2C. Dążymy do tego, aby wspierać marki konsumenckie w osiąganiu sukcesu online i budowaniu trwałych relacji z klientami. Pracujemy z przedsiębiorstwami posiadającymi sklepy internetowe i stacjonarne oraz z firmami dostarczającymi usługi do klientów indywidualnych.

Dlaczego AK Brainding?

Wszystko w jednym miejscu

Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe, techniczne, doradcze i projektowe dla segmentów B2C oraz B2B.

Oszczędność czasu

Nie musisz marnować czasu na poszukiwania grafików, programistów, czy copywriterów.

Nieszablonowe podejście

Nie robimy marketingu na zasadzie “Oni tak robią, to my też tak zróbmy”. Zawsze szukamy unikalnych sposobów.

Jasna ścieżka rozwoju

Dobry plan to podstawa, bez której nie odpalamy silnika. Zawsze analizujemy potrzeby klientów i dobieramy odpowiednie rozwiązania.

Nie jesteśmy korpo

Jeden telefon w miesiącu? Do tego z przypomnieniem o wystawionej fakturze? Nie u nas. Z klientami budujemy relacje i mamy dla nich odpowiednią ilość czasu.

Nieskomplikowane warunki

Zaufanie to klucz do owocnej współpracy. Umowy na 24 miesiące z 6 miesięcznym okresem wypowiedzenia? To również nie u nas!

Długofalowa relacja, kluczem do sukcesu

W AK Brainding kładziemy duży nacisk na budowanie długotrwałych relacji, ponieważ są one kluczowe dla osiągnięcia sukcesu, zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Wierzymy, że biznes to coś więcej niż tylko transakcje. W końcu, za każdą firmą stoją ludzie. Jesteśmy przekonani, że każdy biznes wymaga unikalnego i indywidualnego podejścia, a budowanie wzajemnego zaufania to proces, który wymaga stałego pielęgnowania.

Długofalowa relacja

Marketing online

Skuteczny marketing online w oparciu o kanały Google Ads i Meta Ads.

Przejdź

Zarządzanie social media

Kreatywne zarządzanie social media na Facebooku, Instagramie i TikToku.

Przejdź

Strony internetowe

Nieszablonowe strony internetowe oparte na silniku Wordpress oraz rozwiązania dedykowane.

Przejdź

Sklepy internetowe

Intuicyjne, nieszablonowe i łatwe w obsłudze sklepy internetowe na silniku PrestaShop.

Przejdź

Projekty graficzne

Projekty logo, branding oraz dowolne projekty graficzne do druku oraz internetu.

Przejdź

Usługi fotograficzne

Sesje fotograficzne biznesowe, reklamowe oraz usługi fotograficzne do social media.

Przejdź

Skontaktuj się z nami

    Skonsultuj z nami marketing
    (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WPSRX5CX');
    !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '117026675658011'); fbq('track', 'PageView');